Субота, 21 червня 2008 20:00

Як можна схуднути, вживаючи жирну їжу

Як можна схуднути, вживаючи жирну їжу
Згідно новому дослідженню Вашингтонського університету, знежирена їжа, як не парадоксально, веде до появи зайвого на талії, стегнах і сідницях.

Ті, хто хоче схуднути і харчується виключно знежиреними продуктами, може досягти зворотного результату. Вживання невеликої кількості дієтичного жиру, наприклад, риб"ячого, є кращим засобом для боротьби із зайвою вагою, стверджують фахівці.

Вчені виявили, що в організмі піддослідних мишей жир застопорився через те, що у печінки не було жиру для переробки. Результати досліджень говорять про те, що екстремальні дієти не завжди ведуть до схуднення. Крім того, вони підтверджують дієвість дієти лікаря Аткінсона - в якій акцент ставитися на низький вміст вуглеводів і достатній жирів.

Професор медицини лікар Семенковіч і його команда генетично створили мишу, у якої в печінці був відсутній ензим, що відповідає за виробництво жиру. Після поїдання знежиреної їжі, у миші розвинувся синдром жирної печінки. Жирові запаси перемістилися в печінку і вона не змогла їх переробити.

Дослідники прийшли до висновку, що для того, щоб спалювати жир в печінці, потрібно споживати достатню кількість жирної їжі. Проте, у всьому потрібно знати міру і добре збалансована дієта не тільки дозволить Вам відмінно виглядати, але і самопочуття поліпшить, повідомляє neboley.com.ua.

Зараз ви читаєте новину «Як можна схуднути, вживаючи жирну їжу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода