пʼятниця, 13 червня 2014 10:00

Жінка виганяє з хати шістьох дітей
2

Сергій Бензель сам виховує шістьох дітей. Живуть у хаті, що записана на колишню дружину Тамару Урбонене. Мають господарство
Фото: ФОТО з сайта www.mistovechirne.in.ua
Тамара Урбонене вісім років була на заробітках у Чехії. Повернулася на Волинь з молодшим на сім років чоловіком Томасом

— Я ніколи не кину дітей. Вісім років сам їх ростив, а Тамара і цукерки не купила, копійки не дала. Могла б пояснити по-людськи, що зустріла іншого. Вона ж виганяє мене, розказує, що я — поганий батько. Я дітям сказав: "Живіть, з ким хочете". Вони вибрали мене, то Тамара і їх стала виганяти, — розповідає 44-річний Сергій Бензель.

Він живе в селі Ласків Володимир-Волинського району з дітьми 18-річним Павлом, 17-річним Юрієм, 16-річним Олександром, 15-річною Оленою, 14-річною Іриною і 12-річною Наталією. З хати їх виганяє 40-річна Тамара Урбонене, колишня дружина Сергія. Чотири місяці тому вона повернулася з другим чоловіком із Чехії, де вісім років була на заробітках. Хата належить їй. Однак зараз перебуває під арештом — доки жінка не виплатить аліменти.

— Ми ще тут живемо. Але як знову виганятиме, то шось будемо рішати, — продовжує Сергій Бензель.

Володимир-Волинський райсуд постановив стягнути з Тамари Урбонене 117 тис. грн аліментів на дітей.

— Вона потєряла все людське. Аліментів не платить. Останній раз виганяла нас місяць тому. Приїхала зі своїм Томасом, почала права качати. Сказала: це — її хата і вони тут житимуть. Ми з дітьми почали виносити речі, он усе зібране досі біля гаража лежить. Вона кричала: "Бистренько, бо я вже устала". Я не знав, куди нам іти. Тут посходились сусіди, стали кричати на Тамару. Вона втекла.

Сергій і Тамара познайомилися 23 роки тому в Криму, в церкві євангельських християн-п'ятидесятників. Одружилися. До Ласкова переїхали, як народилися троє синів і донька.

— У нас тут були знайомі по церкві, — згадує Сергій. — У Криму колгосп розпався. Я їздив на заробітки в Польщу, заробив на хату. Оформив її на Тамару.

Вісім років тому жінка подалася на заробітки до Чехії.

— Я просив не їхати. Не знаю, де вона була і що робила. Розказувати можна багато, але мама має бути з дітьми. Потім приїхала, привезла пару сот доларів. Який толк із тої поїздки? Єслі я був у Польщі, то заробив на хату 1200 доларів, привіз усім подарки і ше на життя оставалось. Вона поїхала знову. Потім заявила, що хоче жити своїм життям і предложила розвестися. Подала на розлучення, дітей залишили з нею. Малі вже все розуміли. Ми копали картоплю, возили солому, а вона по судах їздила й аліменти оформляла на мене. А тоді знову подалася в Чехію. То я мусив переоформляти аліменти на неї, а соціальну допомогу — на себе.

Сергій працював водієм. Покинув роботу, щоб отримувати соціальні виплати.

— Я, як був на заробітках, тоже міг своє життя влаштовувати. Але клав плитку, євроремонти робив. Знав, що маю дітей і повинен для них заробляти.

Тамара Урбонене зараз живе у батьків у Нововолинську з другим чоловіком — литовцем 33-річним Томасом. У шлюбі п'ять років. Каже: поїхала в Чехію, щоб заробити на новий будинок.

— Спочатку влаштувалась на м'ясокомбінат. Передала їм 400 доларів. Потім привезла 18 тисяч крон ($350. — "ГПУ"). За ті гроші повернули борги, поремонтували нашого "Жигуля". Бензель почав, як і раніше, знущатися з мене, бити.

Жінка говорить, що продовжувала передавати гроші дітям.

— Привезла 800 доларів, подарунки. Бензель грошей не взяв, дітям заборонив приймати подарунки і підходити до мене. А все через те, що він хотів жити зі мною, а я відмовила. Зізналася, що маю другого чоловіка. Сергій влаштував скандал, розбудив дітей, кричав: "У вашої мами в Чехії є чужий дядько". Залякав їх. Коли я ще була за кордоном, він постійно шантажував мене дітьми. Якщо знову не розпишуся з ним — дітей не побачу. Тоді я вирішила поїхати з України назавжди, вийшла заміж. Гроші більше не висилала, бо хворіла. Мене утримував Томас.

Тамара Урбонене намагається скасувати стягнення аліментів. 8 травня Володимир-Волинський суд відхилив її клопотання.

— Таких законів я не визнаю. Бензелю нічого не винна, бо він силою відібрав у мене дітей. Я була вражена, коли син Юра заявив мені: "Дай гроші, тоді віддамо будинкову книгу". Для них головне — гроші. А мене ніхто не хоче зрозуміти. Як приїжджаю у Ласків, усі люди дивляться на мене з презирством. Бензель — убійца і фанатик, страшна людина. Як приїхала із Чехії перший раз, він мене ввалив у голову. Так нагадав, що я замужом. Усе від ревнощів, бо в мене тепер є чоловік, який за мене горою. Коли останній раз приїхала в Ласків із Томасом, нас побили. Бензель найняв банду. Дітей налаштував проти мене. Вони всі там сектанти. Бояться його.

Зараз ви читаєте новину «Жінка виганяє з хати шістьох дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути