Працівники Державтоінспекції 14 квітня відзначали професійне свято. Двоє відпочивали у кафе в селі Янгелівка Буського району на Львівщині. Вийшли звідти п'яні, сіли у службову "шкоду" і поїхали. Один був за кермом.
Свідки зняли даїшників на камеру. Відео показали по телебаченню. За два дні обох звільнили.
— Голова дана не для того, щоб носити міліцейський кашкет, а щоб іноді й думати, — каже заступник начальника обласного управління міліції Михайло Курочка, 53 роки. — Хлопці працюють у ДАІ не перший рік. Поновитися в органах внутрішніх справ не зможуть.
— Через пиятику у нас звільняють уперше, — говорить Світлана Добровольська з обласного управління ДАІ. — Наші працівники рідко мають проблеми через дисципліну. Пригадую випадки, як інспектора звільнили за те, що проїхав на службовій машині на червоний сигнал світлофора. Або побив дружину.
— Випити 100 грам у кінці робочого дня для інспекторів — звична справа, — розповідає "ГПУ" працівник ДАІ, який не захотів називатися. — Після кожної зміни мають здати начальнику частину "виручки". Дехто потім спускає весь залишок грошей. За кермо сідати не бояться — свої якщо і спинять, штрафувати не будуть.
Коментарі
4