неділя, 20 серпня 2017 07:10

"Додали на другій половині дистанції" - веслувальник взяв бронзу на Олімпіаді
6

Дмитро Янчук і Тарас Міщук вибороли бронзу на Олімпіаді 2016 року.

Веслувальник Дмитро Янчук з міста Горішні Плавні на Полтавщині став призером Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Бронзову медаль отримав 20 липня 2016 року.

Разом з Тарасом Міщуком, що зі Львівщини, брали участь у фінальному запливі у каное-двійці на 1 км. Фінішували за 3 хвилини 45.949 секунди. Український екіпаж обігнали німці та бразильці.

"Сьогодні був сильний зустрічний вітер, а ми легкі, нам важко йти проти вітру. Наша тактика була звичайна - додавати на другій половині дистанції" , - сказали після змагання спортсмени.

Також медалісти зізналися, що на такий результат їх надихнув каноїст Юрій Чебан, який напередодні здобув золоту медаль у запливі на 200 метрів.

На Олімпійських Іграх 2016 року Україна посіла 31 місце. Здобула 11 нагород — 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзові.

Зараз ви читаєте новину «"Додали на другій половині дистанції" - веслувальник взяв бронзу на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua