Софія Мокра із села Мачухи Полтавського району брала участь у ювілейному 30-му конкурсі дівочої вроди "Красуня Полтави 2018" у категорії "Пані". Він пройшов у театрі ім. Миколи Гоголя. Перемогла у двох номінаціях - "Пані Берегиня" і "Пані Успіх".
У "Пані Полтава" запросили 8 учасниць віком від 27 до 36 років, які одружені та мають дітей.
"Тричі брала участь у цьому конкурсі. 2006-го мені було 15 років. Стала другою віце-міс та забрала титул "Зваба". Конкуренції не відчувала. Дівчата підтримували одна одну. З кимось спілкувалася більше, з кимось менше. Конкурси краси додають впевненості в собі. Коли на сцені — відчуваю повноту життя", - розповіла Софія.
До конкурсу готувалася півтора місяця.
"Ходила на репетиції тричі на тиждень по півтори години. Нас водили по магазинах, щоб вибрати одяг. Потім його презентували на сцені. Були майстер-класи — як правильно ходити на каблуках під музику. Займалися хореографією. Робили постановки на дефіле. Багато навчили стилісти, які підбирали нам образи. У день конкурсу встала о четвертій ранку. Склала одяг, косметику. О 9:00 поїхала в салон краси. Зачіску робили півтори годину. У мене були об'ємні хвилясті локони. Потім нанесли макіяж. Добиралася до театру на таксі. Була ще й генеральна репетиція. Там на мене чекав чоловік Юрій, дочки та чоловіка сестра Аня. Вона робила донькам зачіски", - сказала Мокра.
Софія Мокра має параметри 89-63-90. Зріст — 1,75 м. Відвідує спортзал тричі на тиждень — групові заняття із йоги, танці латіно, пілатес. Або робить вправи на тренажерах. Якщо абонемент закінчується, займається спортом вдома — присідає, качає прес.
"Витрачаю на себе до 1000 гривень на місяць. Буває, більше. Роблю зачіски в салоні краси перед святами. Одна — 550 гривень. Відвідую манікюрний кабінет раз на місяць за 250 гривень, стрижусь за 135. Купую якусь одну річ — сукню чи кофту", - говорить Софія.
Під час першого виходу була у сукні, яку орендувала в подруги за 200 грн.
"Це була червона сукня із шлейфом. На конкурсі "Материнство" ми виходили із дітьми. Моїй Крістіні — 6 років, Діані — 3. Для старшої придбали в ательє голубу пишну сукню за 400 гривень. У молодшої була такого ж кольору, з бантом і білими перлинами. Вони модниці, постійно крутяться біля дзеркала. Беруть іноді без дозволу косметику. Старша помади псує. Брали мої туфлі на підборах - теж каблуки підпортили. Менша — лак весь вибризкала. За це наказую. Можу поставити в куток на 10 хвилин", — розповідає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавській судді дали унікальну нагороду в Лондоні
Чоловік 36-річний Юрій після конкурсу подарував букет гербер. Він займається розробкою комп'ютерного забезпечення та інформаційними послугами. До декрету Софія працювала фрілансером, писала на замовлення наукові роботи. За освітою - вчитель іноземних мов.
Галина Чайка із села Рунівщина Полтавського району вишиває наволочки на подушки, сорочки, рушники. Почала цим займатися 15 років тому, коли вийшла на пенсію. Має 40 робіт.
Коментарі