Четвер, 20 вересня 2012 12:34

Держпрограма забезпечення молоді житлом недофінансована на 800 мільйонів

Держпрограма забезпечення молоді житлом недофінансована на 800 мільйонів
Леонід Рисухін: програма триватиме з деякими коригуваннями. Фото: golos.ua

Державна програма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки на сьогоднішній день недофінансована з державного бюджету на 50%, або на 700-800 млн грн.

Про це повідомив глава правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

"Програма, затверджена Кабінетом міністрів у 2002 році ... формально закінчується в 2012 році. На мій погляд, вона триватиме з деякими коригуваннями. За даними, які ми маємо, програма недофінансована з державного бюджету на 50% ... порядку 700-800 мільйонів гривень", - сказав він пыд час брифінгу в Києві.

За його словами, найбільше коштів на цю програму з держбюджету виділено в 2004 році в розмірі 122 млн грн.

"Потім було різке падіння виділених коштів і в 2009 році взагалі не було виділено ні копійки на програму. З 2010 року фінансування програми відновлено. Безумовно, ми б хотіли мати більше фінансування", - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без земельного банку неможливо відкрити ринок землі - "регіонал"

Рисухін не озвучив суму коштів, яку Держфонд запросив із держбюджету на 2013 рік, зазначивши, що сьогодні зареєстровано для отримання пільгових кредитів 16 тис. молодих сімей.

"У тих документах, листах, розрахунках, з якими ми зверталися в урядові установи, фігурувала цифра і в 1 мільярд гривень. Яким буде бюджет, який буде цифра, давайте не будемо забігати наперед", - сказав глава наглядової ради Держфонду Анатолій Толстоухов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Україні контролюватимуть 200 тисяч міжнародних спостерігачі - прогноз

За словами Рисухіна, Держпрограма забезпечення молоді житлом з 2002 року профінансована за рахунок держбюджету і банківських коштів на 3,8 млрд грн.

Нагадаємо, Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву, представники громадських і молодіжних організацій 21 серпня 2012 підписали звернення до президента Віктора Януковича з проханням продовжити дію і значно збільшити фінансування держпрограми забезпечення молоді житлом з 2013 року.

Зараз ви читаєте новину «Держпрограма забезпечення молоді житлом недофінансована на 800 мільйонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 790
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути