Ексклюзиви
Пʼятниця, 11 вересня 2020 14:25

Український стартап через євробонди планує залучити 2 млн євро

Український стартап через євробонди планує залучити 2 млн євро
PRNEWS OÜ випустить конвертовані облігації на суму в 2 мільйони євро з погашенням у вересні 2022 року

PRNEWS OÜ - керуюча компанія онлайн-сервісу PRNEWS.IO - випустить конвертовані облігації на суму в 2 мільйони євро з погашенням у вересні 2022 року. Залучені кошти будуть спрямовані на реалізацію планів компанії стосовно експансії на зарубіжних ринках.

Загальний обсяг випуску облігацій становить 2 мільйони євро і розділений на конвертовані забезпечені пріоритетні облігації номінальною вартістю 1 000 євро. Запропонована ставка купону становить 12% річних.

Випуск забезпечений акціями компанії, вартість яких становить 15 млн євро, і зареєстрований на біржі Nasdaq CSD.

Детальна інформація щодо емісії і реєстрації оновлення доступна за посиланням.

Про PRNEWS

PRNEWS OÜ керує першим в світі інтернет-магазином спонсорського контенту з фіксованою вартістю публікацій, розміщених на сайті www.prnews.io. Сьогодні це найкраща онлайн-платформа в Європі і Азії, яка об'єднала більше 30 тис. видавців онлайн-медіа і клієнтів з 55 країн світу.

У березні 2020 року компанія стала офіційним партнером і постачальником маркетингових послуг в рамках державної програми цифрової ідентифікації і статусу e-Residency (Естонія).

У грудні 2019 року український офіс PRNEWS, за версією популярного журналу MC.Today, увійшов до ТОП-100 IТ-роботодавців України.

Зараз ви читаєте новину «Український стартап через євробонди планує залучити 2 млн євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода