четвер, 31 жовтня 2024 16:04

Новий рівень захисту: чому майбутнє відеоспостереження за IP камерами

Рішення купити камеру відеоспостереження в Україні підтверджує ваше бажання забезпечити впевненість у завтрашньому дні. При цьому, важливо обрати якісне обладнання, здатне цілодобово охороняти все, що вам дорого.

Яку систему відеоспостереження вибрати, щоб вона була надійною, функціональною і відповідала викликам часу? На ці питання відповіли фахівці технічного департаменту українського бренду GreenVision.

Яка камера краще: IP або GHD

Автор: GreenVision
 

IP камери - це цифрові пристрої, які використовують мережу для передавання відео та аудіо даних. Підтримка міжнародних протоколів зв'язку забезпечує високу якість зображення і широкі можливості інтеграції з іншими системами безпеки.

GHD технологія (або HDCVI, HDTVI, AHD) спрощує перехід від аналогових камер до цифрових систем відеоспостереження. Гібридні камери використовують коаксіальний кабель для передавання даних.

Якість зображення: чим вища роздільна здатність, тим кращий захист

Одна з головних причин купити IP камеру для будинку або офісу - висока роздільна здатність, 4K і вище, що дає змогу розгледіти найдрібніші деталі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За українцями хочуть встановити відеоспостереження у публічних місцях

Гібридні камери підтримують стандарти HD і Full HD (роздільна здатність до 2К). Отже, картинка помітно поступається за якістю сучасним IP системам.

Зручність під'єднання: менше дротів - більше можливостей

Завдяки підтримці технології Power over Ethernet (PoE), яка дає змогу передавати живлення і дані одним кабелем, монтаж IP-відеоспостереження не потребує прокладання великої кількості кабелів. А для підключення бездротових Wi-Fi IP-камер достатньо стандартної розетки. Маючи елементарні знання в електротехніці, користувач може встановити відеоспостереження своїми руками.

Гібридні системи відеоспостереження потребують прокладання окремих ліній коаксіального кабелю для живлення обладнання та передавання сигналу, що істотно ускладнює монтаж, особливо якщо система складається з 2 і більше камер.

Інтелектуальні функції: ваш особистий аналітик безпеки

IP-камери GreenVision UltraAI мають широкий набір інтелектуальних функцій, як-от розпізнавання облич, транспортних засобів, автомобільних номерів, аналіз поведінки та багато іншого. IP системи відеоспостереження зі штучним інтелектом стануть вашим надійним помічником у запобіганні злочинам і надзвичайним ситуаціям.

Гібридні камери обмежені функціями детекції руху або простого виявлення об'єктів, що робить їх менш ефективними в сучасних системах безпеки та контролю.

Чому майбутнє за IP

Автор: GreenVision
 

Світові експерти в галузі відеоспостереження впевнені, що гібридні системи - це лише тимчасове рішення, яке поступово відходить у минуле. У найближчі 3-5 років GHD камери, найімовірніше, зникнуть з ринку. Сьогодні, дарма що дешеві, гібридні камери сильно програють за можливостями та перспективами IP-системам відеоспостереження.

Якщо ви прагнете забезпечити власну безпеку, надійну охорону близьких людей і свого майна на найвищому рівні, IP камери - це найкращий вибір.

GreenVision пропонує широкий асортимент IP камер, які легко інтегруються з вашими поточними системами безпеки та забезпечують надійний рівень захисту і контролю.

GreenVision - відеоспостереження з українським інтелектом!

Зараз ви читаєте новину «Новий рівень захисту: чому майбутнє відеоспостереження за IP камерами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути