Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 18:38

У Мартинівці рейдери хочуть захопити землю

22 серпня на позачерговій сесії Гадяцької райради депутати розглянули лист із 640 підписами жителів Мартинівки. Вони повідомляють про спроби рейдерського захоплення одного із кращих сільгосппідприємств району — товариства "Гадяцьке бурякогосподарство" в їхньому селі.

У ніч із 31 липня на 1 серпня в конторі бурякогосподарства виламали двері до службових кабінетів, зламали всі сейфи. Охоронцю одягли наручники. Окрім 14 тис. грн, нічого цінного не взяли. Місцеві кажуть, невідомі шукали установчі документи товариства та реєстр акціонерів, щоб у подальшому використати в своїх цілях під час рейдерського захоплення.

Депутати райради ухвалили звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів. У ньому просять прискорити розробку та прийняття змін до господарського законодавства, які унеможливили б неправомірне встановлення контролю над фінансовою діяльністю господарств, закріпити законодавчо юридичне визначення терміну "рейдерство" та ввести сувору кримінальну відповідальність за скоєння рейдерського нападу.

У червні до міліції, губернатора Полтавщини, президента України надійшли листи із підробленими підписами голови Гадяцької правозахисної організації "Справедливість" Івана Іванюти. У них був наклеп на керівника "Гадяцького бурякогосподарства" Олександра Суханя. Перевірка фактів зловживань не підтвердила.

Із березня 1996 року, коли створили товариство, життя в Мартинівці стало мінятися. За цей час побудували 10 одноквартирних будинків, дзвіницю, церкву, відкрили три магазини, реконструювали їдальню. У селі не скорочували робочі місця, є 50 вакансій. Виплачується висока зарплата. Дають матеріальну допомогу при виході на пенсію, одруженні, армійцям, путівки на лікування та відпочинок, безвідсоткові позики.

Зараз ви читаєте новину «У Мартинівці рейдери хочуть захопити землю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 470
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути