Ексклюзиви
понеділок, 24 червня 2013 05:45

"Не знали, куди бігти гроші позичати"

"Підняли плату за гуртожиток на 900 гривень. Яка причина — ніхто не пояснив. А я ще й контрактниця, то сказали всю суму зразу треба заплатити. Молодший брат цього року вступатиме. Батьки не знали, куди бігти гроші позичати. Чи можна хоча б у розстрочку за гуртожиток заплатити?"

Наталія, 19 років, студентка факультету філології та журналістики Полтавського педагогічного університету

Раніше студенти платили за проживання в чотирьох гуртожитках педуніверситету 1821 грн за рік, тепер це коштуватиме 2677 грн.

— Торік рахунки за гуртожиток виставили студентам у травні, це була сума 1821 гривня, — каже комендант гуртожитку Полтавського педуніверситету Надія Погребняк. — У жовтні оплату підняли. Вийшло так, що всі комунальні послуги, які в жовтні здорожчали, студенти не оплатили. Того між минулорічною і теперішньою сумами виходить така різниця.

Розрахуватися частинами студентам не дозволяють. Молодь розповідає, можна домовитися з комендантами окремих гуртожитків університету та оплатити піврічну вартість, за якийсь час віддати всю суму.

Найдорожче у Полтаві за гуртожиток платять студенти Національного університету "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого". Річна оплата там 3213 грн. Це найсучасніший гуртожиток обласного центру. Найдешевше жити в помешканнях Полтавського техуніверситету ім. Юрія Кондратюка та Полтавського університету економіки й торгівлі. Рік коштує 1,8 тис. грн.

Винайняти ліжко-місце у квартирі в Полтаві обійдеться 400 грн за місяць. Кімната на двох у квартирі з господинею коштує від 700 грн. За оренду 1-кімнатки в обласному центрі просять від 1 тис. грн у місяць.

Зараз ви читаєте новину «"Не знали, куди бігти гроші позичати"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути