Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 серпня 2008 15:17

Кременчужани скаржаться на довідку "09"

Щодня на номер служби "063" Кременчуцького міськвиконкому, яка слідкує за оперативною обстановкою в місті, надходять десятки скарг від городян на оновлену телефонну довідку "09". Із першого червня міська довідка "09" стала обласною та перейшла на централізовану систему.

— Тепер основний пункт знаходиться в Полтаві, — каже Олена Терещенко з Кременчуцької міської ради. — Кременчужани телефонують на довідку, чекають з"єднання з Полтавою, а потім ще й чекають, поки на тому кінці полтавські оператори візьмуть слухавку та дадуть відповідь. Один дзвінок займає до п"яти–десяти хвилин. Раніше, коли оператори були місцевими, люди могли назвати скорочену назву заводу чи фірми, і їх розуміли. Зараз, щоб дізнатися номер, потрібно називати повну правильну назву підприємства.

У зв"язку зі збільшенням обслуговування кількості населених пунктів зросло навантаження на мережу. Кременчуцький міський голова Микола Глухов написав листа обласному голові Валерію Асадчеву з проханням відновити роботу служби в Кременчуці.

— Та думаю, на стару систему перейти нереально, — пояснює міський голова Кременчука Микола Глухов. — Від області це не залежить. Хіба якщо всі області разом поставлять це питання перед "Укртелекомом", може, щось і получиться.

Зараз ви читаєте новину «Кременчужани скаржаться на довідку "09"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода