Четвер, 14 серпня 2008 17:10

Інеса Цілуйко посіла третє місце з естрадного вокалу

"Доброю традицією стало те, що вихованці гімназії міста Хорол беруть участь у Міжнародному фестивалі сучасного дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Ялтинське літо". Так, зокрема, Світлана Тимченко й Ніна Щеглова виступали на ньому 2004-го й 2005 року та нагороджені дипломами лауреатів другої премії.

Цього літа вдало виступила Інеса Цілуйко, учениця 7 класу. Співачка продемонструвала високий мистецький рівень, і за рішенням журі, яке очолював народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, академік, професор, Герой України Дмитро Гнатюк, відзначена дипломом лауреата першої премії.

Інеса також узяла участь у VIII Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості "Зоряний Сімеїз" і здобула третє місце в номінації "Естрадний вокал" та стала дипломантом у номінації "Українська пісня" в першій середній групі.

Успіх прийшов завдяки нелегкій постійній роботі Інеси, допомозі батьків Ігоря Анатолійовича й Антоніни Миколаївни та музичного керівника навчального закладу Василя Михайловича Прокопенка".

Зараз ви читаєте новину «Інеса Цілуйко посіла третє місце з естрадного вокалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода