пʼятниця, 25 липня 2014 14:00

Заява Яценюка про відставку - в Раді

Заява Яценюка про відставку - в Раді
Фото: dumskaya.net

Заява Арсенія Яценюка про відставку з посади прем'єр-міністра України надійшла до Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Раніше голова Верховної Ради України Олександр Турчинов заявляв, що відразу після реєстрації заяву передадуть до профільного комітету, який розгляне її і внесе на розгляд до сесійної зали в терміновому порядку.

Нагадаємо, що увечері в четвер прем'єр-міністр України Яценюк заявив із трибуни Верховної Ради, що йде у відставку. "Я заявляю про відставку у зв'язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив", – сказав він.

Пізніше президент України Петро Порошенко в поширеному в четвер ввечері офіційному листі до голови Верховної Ради Олександра Турчинова попросив невідкладно розглянути питання відставки прем'єр-міністра.

Також Порошенко висловив думку, що Кабінет Міністрів України на чолі з  Яценюком має продовжити свою роботу.

У п'ятницю на сайті Кабміну було оприлюднено розпорядження про те, що виконання обов'язків прем'єр-міністра України покладають на віце-прем'єр-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимира Гройсмана.

Відповідно до чинного закону про Кабінет Міністрів України, Верховна Рада розглядає питання про відставку прем'єр-міністра не пізніше ніж на 10-й день після надходження заяви про відставку, якщо вона надійшла під час чергової сесії Верховної Ради України, і не пізніше ніж першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

Прем'єр-міністра України звільняють із посади з дня ухвалення рішення про його відставку на пленарному засіданні Верховної Ради. Прийняття українським парламентом рішення про відставку прем'єр-міністра України призводить до відставки всього складу Кабінету Міністрів України.

Зараз ви читаєте новину «Заява Яценюка про відставку - в Раді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути