Понеділок, 14 квітня 2008 08:10

Ющенко: "Нафтогаз" добуватиме нафту в Лівії

Президент Віктор Ющенко заявляє, що "Нафтогаз України" добуватиме нафту в Лівії.

Про це він повідомив в інтерв"ю телеканалу ICTV у неділю ввечері, зазначивши, що такої домовленості було досягнуто під час його візиту до Лівії.

"Нас цікавить, щоб Україна повернулася в розвідку добування нафти, щоб ми отримали в Лівії власну нафту. Ми домовилися, що одне з чотирьох родовищ у Лівії, які у 2003 році були виділені Україні і втрачені, повертаються, і Нафтогаз заходить своїм виробництвом", - зазначив Ющенко.

Він також повідомив, що в рамках візиту лідера лівійської держави Муаммара Каддафі до України в цьому році буде розглянуто питання про будівництво Лівією нафтопереробного заводу в Україні.

Ющенко також назвав унікальним для України ринок продовольчих товарів.

"Країни Африки цікаві тим, що для них тема продовольства – проблема вічна", - зазначив президент.

"Лівія регулярно щорічно закуповує більше мільйона тонн зерна. Чому це не українське зерно? Ми домовилися про те, що наша присутність як країни, яка проводить регулярний експорт зерна в світі, повинна бути стратегічно закріплена в цьому регіоні", - розповів Ющенко, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко: "Нафтогаз" добуватиме нафту в Лівії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода