Ексклюзиви
Пʼятниця, 05 вересня 2008 16:09

Тимошенко не зможе вигнати міністрів-"нашоукраїнців"

Прем"єр-міністр України втрачає можливість вносити представлення. призначення або звільнення міністрів, якщо в десятиденний термін, відведений частиною другої статті 65 Тимчасового Регламенту Верховної Ради України, після виходу депутатської фракції "Наша Україна - Народна самооборона", коаліція не буде відновлена.

Про це говориться у заяві Міністра юстиції України Миколи Оніщука щодо правових наслідків виходу з коаліції фракції НУНС.

При цьому в заяві Міністр юстиції підкреслив, що згідно з Тимчасовим Регламентом Верховна Рада може ухвалити рішення про звільнення з посад або призначення на посаду членів Кабінету Міністрів України тільки у випадку, якщо представлення вноситься Прем"єр-міністром, який представляє коаліцію (відновлену або в новому складі).

"За відсутності коаліції реалізація Прем"єр-міністром вказаного права неможлива, оскільки останній згідно з Конституцією, здійснюючи владні повноваження, діє від імені і на реалізацію політичної волі коаліції", - додав глава Мінюсту.

Нагадаємо, фракція НУНС подала спікерові парламенту своє рішення про вихід з коаліції.

Ліга.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко не зможе вигнати міністрів-"нашоукраїнців"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 18077
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути