Ексклюзиви
Середа, 20 квітня 2011 13:44

Рада відмовилася скасовувати спецпенсії

Рада відмовилася скасовувати спецпенсії

Верховна Рада відмовилася розраховувати пенсії усім українцям за єдиною формулою.

За включення до порядку денного законопроекту, внесеного "бютівцем" Андрієм Павловським проголосував лише 219 нардепів.

Відмовилися парламентарі і повертатися до розгялу законопроекту. За таку пропозицію головуючого Адама Мартинюка проголосував лише 171 парламентар.

Представляючи законопроект міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський нагадав, що мінімальна пенсія відрізняється від максимальної у десятки разів.

"І я закликаю прем'єр-міністра Миколу Азарова та інших високопосадовців добровільно відмовитися від спеціальних пенсій. У Вас є чималі зарплати", - зазначив парламентар.

У свою чергу, перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов позитивно відгукнувся про ініціативу "бютівця". Водночас він зазначив, що уряд розробляє зміни до пенсійного законодавства, які є більш комплексними.

"І тому Партія регіонів підтримає урядовий документ", - зазначив парламентар.

Згідно до законопроекту пенсії призначаються відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", міжнародних договорів з пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Документом також передбачається, що призначення пенсій відповідно до інших законів та нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення в Україні здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених Законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

 

Читайте також
Зараз ви читаєте новину «Рада відмовилася скасовувати спецпенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 14155
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода