Ексклюзиви
Четвер, 11 січня 2018 11:40

Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети - Рабінович

Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети - Рабінович
Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович вважає, що чиновники не бажають виконувати свої прямі зобов'язання перед народом.

Політики, які прийшли в Україні до влади після Революції гідності 2013-2014 років, за минулі три роки так і не спромоглися скласти хоч який-небудь чіткий план розвитку держави. Про це в ефірі програми "Постав запитання" на телеканалі NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

На його думку, це чергове підтвердження некомпетентності чиновників або їхнє небажання виконувати свої прямі зобов'язання перед народом.

"Ми вважали, вважаємо і вважатимемо, що нам потрібна нова Конституція. Не можна в ХХІ столітті жити за правилами ХХ , XIX або XVIII століття. Нам потрібна нова Конституція, яка дасть можливість визначитися: куди ми йдемо, навіщо йдемо і що ми будуємо. Тому що ми без кінця надриваємося, радісно кричимо про перемоги. Перемоги над чим? Коли ти знаєш, куди йдеш - тобі зрозуміло, виграв ти чи програв", - зазначив політик.

Лідер партії "За життя" нагадав, що його план - нейтральна, економічно незалежна і сильна Україна.

"Ми пропонуємо будувати нейтральну, незалежну країну - "Швейцарію Східної Європи". І так само будувати свою фінансову систему. Ми пропонуємо парламентську республіку, бо це відповідає інтересам нашої країни, нашої історичної спадщини і багато чому іншому. Наприклад, якщо Росія - це імперська країна, то Україна ніколи імперською не була", - пояснив Рабінович.

Причому, основні питання розвитку держави політик пропонує вирішити цивілізованим демократичним способом - за допомогою проведення всенародного референдуму.

"Ми можемо лаятися без кінця, якщо тільки не зробимо одну річ: нам потрібні нові вибори і референдум з основних питань розвитку нашої держави. Народ повинен сам визначити (у нас же ще право таке все-таки є, вони його ще не забрали), куди йде країна", - підкреслив депутат.

Він закликав українців "перестати скаржитися і плакати", оскільки найголовніше зараз - об'єднатися, спільно будувати країну, розвивати економіку і банківську систему.

"Найголовніше - щоб ми вже в цьому році визначилися, що ми хочемо будувати, і більше не відволікалися ні на що інше, а просто будувати. Ми пропонуємо такий план розвитку України. У вас є інший? Пропонуйте свій. Але не можна нічого будувати взагалі без плану, без Конституції, без законів. Так не можна", - переконаний політик.

На закінчення лідер партії "За життя" підкреслив, що, якщо економіка буде і далі простоювати і розвалюватися, як останні кілька років, відновити її з часом буде все складніше.

"Нова влада, яка сидить вже більше трьох років, впивається тільки одним: перейменовує, переробляє, пере - ... Ну добре, перейменували. Що ви далі хочете робити? Вже "нацарювали" до того, що гірше придумати не можна. Я хочу вам сказати якось м'якше, щоб нікого не образити: може, ми все-таки почнемо будувати? Перейменовувати потім будете. Якщо у вас, звичайно, вийде. Я боюся, що ви і цього не вмієте робити", - резюмував Вадим Рабінович.

Зараз ви читаєте новину «Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети - Рабінович». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 28716
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути