Ексклюзиви
Вівторок, 20 березня 2007 14:25

Однопартієць Сеголен Руаяль ініціював політичний скандал

У Франції розгорається серйозний політичний скандал: колишній член керівництва Соціалістичної партії Ерік Бессон публічно виступив проти кандидата на пост голови держави Сеголен Руаяль, звинувативши її в некомпетентності, демагогії і популізмі. Сьогодні вийшов в світ політичний памфлет Бессона "Хто знає мадам Руаяль?", (названий так, очевидно, після зарозумілого вислову Руаяль "Та хто його знає, цього Бессона?")

Бессон описує кандидата від Соціалістичної партії як прихильницю "ультраперсональної влади", яка не терпить "абсолютно ніякого контролю". Коментуючи різні "ляпи", допущені Руаяль в ході її передвиборчої кампанії, автор памфлета зазначає, що "невміння контролювати свої вислови є наслідком дуже серйозної некомпетентності" і "аматорства". Бессон відзначив також "архаїчність мислення" Руаяль, якому властива "прихована незгода з сучасністю, наукою, розумом і прогресом".

Що стосується її передвиборчої програми, то, за зауваженням автора книги, "ніколи ще робота над подібним документом не вирізнялася такою неточністю й одночасно такою секретністю".

На думку оглядачів, поява політичного памфлета Бессона може серйозно ускладнити передвиборчу ситуацію для Руаяль, яка поки відстає від свого основного суперника - кандидата від нині правлячої партії Союз за народний рух Ніколя Саркозі, повідомляє газета Взгляд.

Зараз ви читаєте новину «Однопартієць Сеголен Руаяль ініціював політичний скандал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5973
Голосування Чому я не голосуватиму за Юрія Бойка на президентських виборах у 2019 році?
  • Ніколи не підтримував "регіоналів" і тепер не буду
  • Він ще за "вишки Бойка" не прозвітувався
  • Країні треба президент не зі старої політичної еліти
  • Ще не визначився із кандидатом
  • Голосуватиму за Бойка
Переглянути
Погода