Депутат львівської обласної ради, "нунсівець" Володимир Парубій, 67 років, закликає львів"ян прийти завтра, у понеділок, об 11 годині під Львівську обласну державну адміністрацію і пікетувати приїзд президента.
Завтра Віктор Янукович має приїхати до Львова. Заплановано, що об 11-й представить Львівщині нового губернатора.
Цей заклик депутат зробив сьогодні у музеї "Тюрма на Лонцького" після перегляду фільму Анджея Вайди "Катинь". Парубій є директором громадської організації "Інститут національної пам"яті" та головою Львівського Конгресу української інтелігенції.
Заклик прийти на протест Володимир Парубій зробив у присутності 80 осіб, які прийшли передивитися фільм. Після того як закінчилися титри, депутат обласної ради підвівся, швидко вийшов до екрану і почав говорити:
"Що з нами буде далі?" Ми так само не знаємо, як поляки", - повторив він фразу із фільму, яку говорив головний герой - полонений польський офіцер.
"Наказ про Катинь був підписаний Сталіним. Навіть Комуністична Партія визнала його катом і знесла всі пам"ятники Сталіну. А сьогодні українська влада хоче ставити йому пам"ятники. Що з нами буде, якщо в Україну повернеться Сталін? Тому я закликаю усіх прийти завтра і сказати це Януковичу. Він представляє владу, яка повертає нам ката. А у вівторок об 11.30 приходьте до пам"ятника Степану Бандері", - сказав Володимир Парубій.
Пікет біля Львівської обласної державної адміністрації партії та громадські організації мають провести завтра разом зі студентами. Пікет назвали "Зупинити наступ Москви". Головна вимога – відставка міністра освіти Дмитра Табачника, та протест проти позбавлення Степана Бандери звання Героя України.




















Коментарі
24