Ексклюзиви
середа, 28 листопада 2012 15:25

Литвин запропонував змінити текст присяги нардепа

Литвин запропонував змінити текст присяги нардепа
Володимир Литвин запропонував змінити текст присяги народного депутата.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин запропонував змінити текст присяги народного депутата.

Як передає кореспондент Gazeta.ua, про це він сказав на робочій групі з підготовки першого засідання парламенту 7-го скликання.

"Текст і зміст присяги народного депутат визначено Конституцією. Я пропоную додати ще одне положення: "Я, народний депутат, зобов'язуюсь персонально виконувати статтю 84 Конституції України про особисте голосування", - зазначив Литвин.

Говорячи про проект постанови опозиції щодо особистого голосування, спікер зауважив, що до неї потрібно додати: "депутат має голосувати "за", "проти", "утримався", а також те, що не допускається блокування роботи Ради.

Коментуючи в інтерв'ю журналістам пропозицію Литвина щодо зміни присяги, представник президента в парламенті Юрій Мірошниченко наголосив, що виконання 84 статті Конституції стосується не політичних сил і партій, а конкретного депутата.

"Є слушна пропозиція Володимра Литвина, що таке зобов'язання має взяти кожен народний депутат. Багато експертів, рух ЧЕСНО, громадські організації вимагають взяти на себе зобов'язання голосувати персонально кожним народним обранцем. Тоді можна відстежувати, як кожен народний депутат виконує свої зобов'язання перед виборцями", - пояснив Мірочшниченко.

За його словами, поки не можна говорити про розгляд проекту постанови опозиції, тому що він має бути зареєстрований в парламенті.

Мірошниченко також додав, що наступного понеділка депутати будуть визначатися, як саме прийматимуть рішення щодо особистого голосування.

Зараз ви читаєте новину «Литвин запропонував змінити текст присяги нардепа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути