Ексклюзиви
Понеділок, 05 листопада 2007 12:30

Колесніков готовий бути в коаліції з Луценком

Колесніков готовий бути в коаліції з Луценком

Відповідаючи на запитання газети "День", один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков підтвердив свою готовність знаходитися в одній коаліції з Юрієм Луценком.

"Це абсолютно правильно: жодні особисті стосунки не можуть перешкодити об`єднувальному процесу в країні. Я своїх слів ніколи назад не беру, - сказав Колесников. - Але питання в іншому. Питання в тому, що, повторюся, тут нічого особистого немає, абсолютно. Що ж до широкої або вузької коаліції, то я упевнений в одному: коаліція повинна бути об`єднуючою, в ній повинні бути рівно представлені інтереси всього українського народу. Якщо коаліція об`єднає Україну – це порядок, а якщо коаліція радикалізує відносини в суспільстві, це, відповідно, безлад".

В той же час він спростував заяви окремих членів Партії регіонів про те, що вони готові в інтересах створення широкої коаліції принести на вівтар коаліційної дружби свої прем`єрські амбіції.

"Завдяки українським законам і українській Конституції, уряд грає домінуючу роль в системі влади. Тому Партія регіонів, як переможець виборів, не готова віддати прем`єрське крісло", – заявив Колесніков, пише Обком.


Зараз ви читаєте новину «Колесніков готовий бути в коаліції з Луценком ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 33908
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути