Греція передала Україні пакет військової допомоги, який включає 20 бронемашин БМП-1 і боєприпаси.
У вівторок міністр національної оборони Греції Ніколаос Панайотопулос взяв участь у конференції Контактної групи з оборони в Україні у форматі "Рамштайн". Про це повідомило Міністерство оборони Греції.
Російське вторгнення в Україну є кричущим порушенням міжнародного права, яке підриває мир, безпеку і стабільність у Європі, сказав Панайотопулос.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зустрівся із міністеркою країни, яка відправила Leopard 2
Грецький міністр нагадав про гуманітарну та оборонну допомогу, яку його країна надала Україні. Зокрема – боєприпаси і 20 бойових броньованих машин БМП-1.
Панайотопулос заявив, що Греція продовжуватиме підтримувати боротьбу українського народу за суверенітет і територіальну цілісність України.
Сьогодні відбулася дев'ята зустріч у форматі "Рамштайн". У штаб-квартирі НАТО зібралися міністри оборони з понад 50 країн світу.
Вісім країн передадуть Україні танки Leopard 2, повідомив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін.




















Коментарі