Субота, 09 серпня 2008 11:03

ЄС цілеспрямовано вимиває трудовий потенціал з України

 ЄС цілеспрямовано вимиває трудовий потенціал з України

Директор Державної служби зайнятості Володимир Галицький заявляє, що величезний дефіцит робочої сили загрожує національній безпеці України.

"Зараз величезний дефіцит робочої сили загрожує інноваційному розвитку країни. Це проблема національної безпеки", — зазначив експерт у коментарі "Дзеркалу тижня".

Крім цього, на думку Галицького, існує і суміжна проблема — трудова міграція на тлі різкого скорочення населення України.

"За найскромнішими прогнозами, через двадцять років ми матимемо тридцять мільйонів населення. Хто ж тоді працюватиме?" — запитує він.

Галицький також вважає, що країни Європейського союзу ведуть цілеспрямовану політику на вимивання трудового потенціалу з України.

"Я не раз казав, що сьогодні країни Євросоюзу ведуть цілеспрямовану політику на вимивання трудового потенціалу з України під красивими гаслами "лібералізація", "демократизація", "глобалізація", — заявив експерт.

Він звернув увагу, що в Іспанії, Португалії, Італії, де традиційні багато українських трудових мігрантів, спрощено режим їх легалізації.

"За оцінками експертів, сьогодні за кордоном працюють від двох із половиною до семи мільйонів наших громадян. Я особисто вважаю, що ця цифра коливається в межах двох із половиною — трьох із половиною мільйонів", — підкреслив Галицький, повідомляє Українська правда

Зараз ви читаєте новину « ЄС цілеспрямовано вимиває трудовий потенціал з України ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20778
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода