Вівторок, 09 грудня 2008 18:22

Учора найімовірнішою стала коаліція БЮТу, НУ-НС і Блоку Литвина

Автор: фото: УНІАН
  ”Нашоукраїнець” Давид Жванія (праворуч) із ”бютівцями” Володимиром Яворівським і Володимиром Філенком (ліворуч) учора вранці в сесійній залі Верховної Ради
”Нашоукраїнець” Давид Жванія (праворуч) із ”бютівцями” Володимиром Яворівським і Володимиром Філенком (ліворуч) учора вранці в сесійній залі Верховної Ради

На вчорашнє ранкове засідання Верховної Ради прийшли майже всі народні депутати. Але парламент працював лише 5 хв. Віце-спікер Олександр Лавринович оголосив перерву до 16.00 для завершення консультацій зі створення парламентської коаліції та обрання голови Верховної Ради.

У кулуарах обговорювали можливість створення коаліції між Блоком Юлії Тимошенко, "Нашою Україною — Народною самообороною" і Блоком Литвина попри те, що останній тиждень активно тривали коаліційні переговори БЮТ і Партії регіонів.

— Нас як патріотичну силу не влаштовує друга редакція кремлівської коаліції, —  пояснює повернення до теми союзу з БЮТ і Литвином "нашоукраїнець" В"ячеслав Кириленко, 40 років.

Каже, що "Наша Україна" вимагатиме мораторію на внесення змін до Конституції, які  послаблювали б президента або передбачали б обрання глави держави у парламенті.

— У разі створення нової коаліції ця домовленість повинна бути зафіксована на папері, — наголошує Кириленко.

"Регіонали" преконують, що коаліція трьох неможлива.

"Наша Україна" вимагатиме мораторію на внесення змін до Конституції

— Я ніколи не ворожив на кавовій гущі, але абсолютно впевнений, що ніякої коаліції без нас не буде, — каже 60-річний Микола Азаров.

Лідер однойменного блоку Володимир Литвин, 52 роки, неохоче говорить про перспективи обрання його головою Верховної Ради. Посилається на потребу дочекатися остаточних домовленостей.

— Але наша фракція прийняла позитивне рішення. Якщо потрібно, ми готові підписувати угоду про коаліцію, — каже.

У кутку біля стіни перемовляються депутати від блоку НУ-НС Давид Жванія, Олександр Третьяков і Микола Мартиненко.

— Думаю, що на вечірньому засіданні буде весело, — усміхається Жванія. — Дуже весело.

Зараз ви читаєте новину «Учора найімовірнішою стала коаліція БЮТу, НУ-НС і Блоку Литвина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода