Середа, 28 лютого 2007 18:25

У Дніпропетровську охоронець Ющенка вдавав фотографа

 

Президент України Віктор Ющенко, 53 роки, позавчора побував у Дніпропетровську. Там урочисто відзначали 75-річчя області.

В історичному музеї президент подивився виставку "Це не повинно повторитися". На чорно-білих фотографіях — жертви Голодомору та репресій 1930-х років. Перед ними — запалені свічки. У президента сумне обличчя. Він пропонує художнику Федорові Клименку організувати виставку у Києві, в Українському домі.

Далі глава держави їде до оперного театру. Дороги перекрито. Біля входу — червона доріжка. Неподалік мітингують місцеві БЮТівці й "нашоукраїнці" з помаранчевими та біло-червоними прапорами. Ющенко веселішає. З усмішкою підходить до людей, тисне їм руки, вітає.

До оперного театру пускають лише чиновників та діячів культури. Главу держави супроводжують колишній прем"єр-міністр Юрій Єхануров, губернатори Київщини Віра Ульянченко та Запорізької області Євген Червоненко.

Президент виходить на сцену. Вручає державні нагороди. Зокрема, орден Княгині Ольги ІІІ ступеня — місцевій доярці Надії Самофат. Жінка сором"язливо бере нагороду. Орден "За заслуги" ІІ ступеня Ющенко вручає Валерієві Фалюші, начальнику служби автомобільних доріг області.

Починається концерт. На сцені виступають місцеві артисти. У залі за безпекою пильнують охоронці. Один з них вдає фотографа. Ходить з цифровим фотоапаратом і ніби фотографує. Насправді ж фотоапарат вимкнений.

Зараз ви читаєте новину «У Дніпропетровську охоронець Ющенка вдавав фотографа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі