Понеділок, 12 травня 2008 18:01

Тимошенко забере у "Венко" дозвіл на розробку чорноморського шельфу

Учора на прес-конференції прем"єр-міністр 47-річна Юлія Тимошенко розповіла, що розробку ділянки шельфу в Чорному морі віддали фірмі "Венко". Мовляв, вона зареєстрована на чотирьох жінок 25–30 років.

— Це "РосУкрЕнерго-2", але вже в більш страшних формах. Запаси шельфу становлять 1,5 трильйона кубометрів газу. Це 30 відсотків усіх енергетичних запасів України, — каже прем"єрка.

Додає, що ділянку шельфу віддали жителькам Києва, Житомирщини та Одещини без будь-яких зобов"язань з їхнього боку перед державою.

— Усе відбувалося за дорученням президента, — виголошує Юлія Тимошенко. — Мені шкода, що в нас такі продажні керівники, що потрібно повертати Україні шельфи.

Після цього прем"єр-міністр повідомляє про скасування спеціального дозволу на користування надрами для компанії "Венко". Каже, що готова захищати інтереси країни в судах. За її словами, уряд планує віддавати шельф "Нафтогазу" та інвесторам, щоб вони вкладали гроші в розробку покладів газу.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко забере у "Венко" дозвіл на розробку чорноморського шельфу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода