пʼятниця, 02 жовтня 2015 00:20

Російська авіація бомбардувала сирійські міста

Щонайменше 36 людей загинули від атаки російської авіації у Сирії 30 вересня. Завдали 20 ударів по Хамі, Хомсі, Латакії. В цих містах є опоненти президента Башара Асада.

Сирійська армія із союзниками з терористичної організації Хезболла бореться з опозицією. Уряд контролює менше третини країни. Ще менше — під контролем опозиції. Понад половину території захопила інша терористична організація "Ісламська держава Іраку та Леванту".

Рада Федерації Росії 30 вересня дала згоду президенту Володимиру Путіну на використання збройних сил за кордоном. В його адміністрації говорять, що використовуватимуть авіацію на прохання Башара Асада проти "Ісламської держави". Пентагон сумнівається, бо бомбардували міста, в яких знаходиться опозиція. Також Британія вимагає від РФ доказів, що ціллю авіаударів були об'єкти "Ісламської держави".

— Дуже важливо, щоб Москва змогла підтвердити це міжнародній спільноті. Треба сказати чітко: дії на підтримку режиму Асада несумісні з дієвим веденням війни проти "Ісламської держави", — заявив британський міністр закордонних справ 59-річний Філіп Хеммонд.

Зараз ви читаєте новину «Російська авіація бомбардувала сирійські міста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути