Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 19:28

"До кінця місяця буде коаліція БЮТ і Партії регіонів"

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  ”Нашоукраїнець” Андрій Парубій: ”Ми готові до жорсткої опозиції”
”Нашоукраїнець” Андрій Парубій: ”Ми готові до жорсткої опозиції”

Наступного вівторка спливає 10 днів із часу оголошення блоком "Наша Україна-Народна самооборона" про вихід із коаліції демократичних сил. Після цього залишиться 30 днів для формування нової парламентської більшості. Інакше президент отримає право розпустити парламент.

Ситуація може змінитися, якщо НУ-НС відкличе заяву про вихід із коаліції. "ГПУ" запитує про це "нашоукраїнця" Андрія Парубія, 37 років.

— Ми поставили чіткі умови БЮТу: засудити агресію Росії в Грузії і виробити спільну з нами заяву з цього питання. Також засудити дії російського Чорноморського флоту та повернутися в стосунках із нашим блоком на момент, який існував до 2 вересня. БЮТ цього не робить, — відповідає він. — Невизнання російської агресії в Грузії є загрозою і для нашої безпеки.

Тоді чи справді потрібна Юлії Тимошенко коаліція з "Нашою Україною"?

— Звісно, що непотрібна. Бо є кулуарні домовленості, що до кінця місяця БЮТ і Партія регіонів створять нову коаліцію. Компартія із ними голосуватиме, але в коаліцію не ввійде. Вони ще влітку про все це домовилися.

Якби вони виконали ваші умови, який був би рівень довіри між БЮТ і НУ-НС?

— Нами керують національні інтереси, а не образи. Тому ми й далі працювали б. А так БЮТ придумав виправдання, чому створить нову коаліцію. Мовляв, щоб не допустити непотрібних людям дострокових виборів.

То дострокових виборів не буде?

— Звичайно, ні.

Що робитиме ваша фракція, якщо справді утвориться коаліція "Регіонів" і БЮТу?

— Ми готові до жорсткої опозиції.

Зараз ви читаєте новину «"До кінця місяця буде коаліція БЮТ і Партії регіонів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода