Олексій Гарань, 53 роки, професор кафедри політології Києво-Могилянської академії:
— Одне з ключових повідомлень — прагнення євроінтеграції. Мають пообіцяти прийняти в парламенті законопроекти, що прискорюють євроінтеграцію, та тиснути на президента, аби виконували вимоги Європейського Союзу. Треба показати, що українці хочуть до Європи. Вимагати звільнення Юлії Тимошенко, що одразу змінило б атмосферу наших стосунків із ЄС.
Володимир Чемерис, 50 років, громадський діяч:
— Мають говорити про відміну пенсійної та земельної реформ, про соціальний напрямок. Щоб опозиції мати підтримку, треба поводити себе як Соцпартія у Франції. Вона говорила про громадянські соціальні права, просування приватного бізнесу, рівність. Україна не стала і не стане під проводом політичної опозиції, яка не сформулювала жодних програм соціальних змін.
Володимир Фесенко, 52 роки, керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента":
— Вимагатимуть проведення київських виборів. Це одне з небагатьох реальних політичних питань. Усе інше — абстрактні вимоги на кшталт відставки президента — не вкладаються в конституційні та політичні умови і є нереальними через відсутність необхідних ресурсів та законодавчої бази. Ми побачимо завершальний акт у гастролях опозиційного театру. Було величезною помилкою назвати гучним терміном банальну серію мітингів.
Коментарі
12