Ексклюзиви
Вівторок, 13 березня 2007 17:57

Азаров і Кравчук захищатимуть права споживачів

Учора відбулося перше засідання Координаційної ради з прав споживачів при Кабінеті Міністрів. Її очолили екс-президент Леонід Кравчук, 73 роки, та перший віце-прем"єр Микола Азаров, 59 років.

— Проблема захисту прав споживачів — це проблема захисту якісного життя кожної людини, — розпочинає свій виступ Кравчук.

Він констатує, що сьогодні споживач не захищений. Азаров слухає його і розглядає людей у залі. Леонід Макарович переходить до політики.

— Як можна працювати в державі, де президент фактично в опозиції? — запитує.

Кілька секунд мовчить, дивиться на реакцію присутніх. Усі мовчать. Кравчук продовжує:

— Ми ж зібралися, щоб обговорити важливе питання: захист прав споживачів. Виробник у нас на першому місці.

Азаров дивиться у записи, що лежать перед ним на столі. Потім складає перед собою руки і каже:

— Вопрос этот системный, потому в рабочий состав совета вошли руководители всех министерств и ведомств, представители общественных организаций.

За його словами, одна з найболючіших проблем — якість ліків. Він вважає, що майже 50% ліків, що потрапляють на наші ринки, не мають в собі речовин, які би лікували.

— Наполнители есть, а самого лекарства нет. Вот страшная проблема. Мне не понятно равнодушие руководства Держспоживстандарта, — зазначає Азаров.

Потім проводить очима по залу і цікавиться:

— Есть руководитель?

— Да, — звучить у відповідь.

— О-о-о! — киває головою віце-прем"єр і продовжує: — У нас нет дефицита в товарах, а есть дефицит в качественных товарах.

Азаров запевняє, що на нього і Кравчука в цих питаннях люди можуть покластися.

Зараз ви читаєте новину «Азаров і Кравчук захищатимуть права споживачів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода