вівторок, 27 березня 2012 00:30

"Якби не було шістдесятників, то стали б Північною Кореєю"

— Не треба плутати шістдесятників та дисидентів. Атена була дружиною саме дисидента. Їх у всьому СРСР було близько тисячі. Шістдесятників — значно більше. Десь із середини 1950-х у суспільстві з'явилося відчуття необхідності змін. У 1960-х це відчуття оформилося в шістдесятництво. На той час відбувся розрив поколінь. Репресовані нічого не розповідали своїм дітям, щоб не підставити їх під прес КДБ. У суспільстві була недосказаність, відчуття приховування правди. Шістдесятники подолали цей бар'єр між поколіннями. Якби не було їх, ми жили б так, як Північна Корея.

— На зміну шістдесятникам і тим, хто виборював незалежність наприкінці 1980-х, йде інше покоління. Те, яке я представляю, ризикувало менше, ніж шістдесятники. Ми мали іншу мету  — перемогти, а не жертвувати собою. Із чотирьох президентів України жоден нічим не ризикнув для неї. Новому поколінню треба боротися за себе та майбутнє. Можливості самореалізуватися тепер значно більше.

Зараз ви читаєте новину «"Якби не було шістдесятників, то стали б Північною Кореєю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути