![Американська акторка Памела Андерсон через сварку з хлопцем бізнесменом-рієлтором Лоуренсом Хайле схудла на шість кілограмів](https://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/390/390571_1_w_300.jpg?v=0)
Американська акторка 44-річна Памела Андерсон другий тиждень живе у фургоні. Вона посварилася з хлопцем бізнесменом-рієлтором Лоуренсом Хайле, 35 років.
— Між Памелою і Лоуренсом почався роман торік, — говорить її подруга Саманта. — Пара вирішила почати спільний бізнес. Хайле дозволив жити у його квартирі в Лас-Вегасі. Андерсон за це мала рекламувати його бізнес.
Кажуть, заради хлопця вона віддала під заставу власну квартиру у Нью-Йорку. Лоуренс відмовився гасити кредит.
— Коли пара посварилася, Хайле зібрав речі Памели і викинув їх із помешкання. Житло співачки у Нью-Йорку забрала фінустанова через несплату податків. Тепер акторці ніде жити. Вона ночує у друзів або власному фургоні, який придбала чотири роки тому. Усі її рахунки поки що заблоковані. У серпні, мабуть, переїде у свій будинок у Малібу. Зараз там реконструкція.
Лоуренс звинувачує Андерсон у недотриманні контракту:
— Памела не з'явилася і на половині запланованих рекламних акцій. Вона винна мені 22,5 мільйона доларів як компенсацію збитків з нерозпроданих квартир. Її безвідповідальність поставила хрест на наших стосунках. Не знаю, де вона житиме. Мене це більше не цікавить. Нехай ночує на вулиці.
Коментарі
1