пʼятниця, 26 квітня 2013 00:15

Ольга Пашолок хотіла перепливти Ла-Манш

Автор: фото: Наталія Чубенко
  Ольга Пашолок із міста Кривий Ріг на Дніпропетровщині у 33 роки потрапила під поїзд. Після того пересувалася у візку. Вона першою серед інвалідів перепливла Босфорську протоку в ділянці завдовжки шість з половиною кілометрів
Ольга Пашолок із міста Кривий Ріг на Дніпропетровщині у 33 роки потрапила під поїзд. Після того пересувалася у візку. Вона першою серед інвалідів перепливла Босфорську протоку в ділянці завдовжки шість з половиною кілометрів

Безнога плавчиня 48-річна Ольга Пашолок із міста Кривий Ріг на Дніпропетровщині загинула в ДТП під Харковом 20 квітня. Вона відома тим, що за 57 хв. перепливла протоку Босфор у ділянці завдовжки 6,5 км у Туреччині.

Ольга виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулася з двома іншими машинами. Загинули ще пасажир і водій одного з авто. У Харкові Ольга планувала  вирішити питання з протезами ніг.

2008-го Ольга Пашолок стала лауреатом премії "Гордість країни". Цього року готувалася перепливти протоку Ла-Манш — 32 км між Англією та Францією.

Мала двох дітей — 29-річну Євгенію та Сергія, 27 років. З чоловіком розлучилися. Плаванням почала займатися 1999-го, коли втратила ноги.

— На роботу щодня ходила через залізничні колії. Не помітила поїзда. Мені відрізало обидві ноги по коліна. Тиждень у лікарні боялася дивитися на свої кінцівки. Щоночі снилося, що маю ноги, що ходжу, бігаю. Думала про самогубство. Знайшла людей, які розповіли, чого і скільки треба випити, щоб навіки заснути. Але треба було дітей ставити на ноги. Щоб не сидіти цілий день удома, записалась у басейн.

Коли перепливала Босфор, позаду себе залишила з півсотні спортсменів. У воді почуваюся такою, як і раніше: спритною, сильною і швидкою, — розповідала  Ольга Пашолок.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Пашолок хотіла перепливти Ла-Манш». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути