Ексклюзиви
Вівторок, 10 квітня 2012 05:15

Оксана Макар сниться бабі у весільній сукні

44-річна Тетяна Суровицька, мати покійної Оксани Макар, напише книжку про життя своєї доньки.

Тетяна довго не бере слухавку. Замість гудків лунає шансон.

— Начну писать, когда по дочери будеть 40 дней, — розповідає Тетяна Суровицька. — У книжці напишу все про життя Оксани та її останні дні. Має вийти роман сторінок на 200. Про назву ще не думала.

Оксану Макар поховали 31 березня у селищі Шевченкове на Миколаївщині.

— Я щодня ходжу на її могилу. Приношу червоні троянди. Годинами не можу покинути цвинтар. Після смерті Оксана почала приходити до мене в снах. Бачу, що вона заходить до кімнати, знімає взуття, потім сідає на стільчик і стягує із себе колготки. Робить усе мовчки, лише усміхається. Бабусі снилася у весільній сукні, кружляє по хаті. Друзям часто з'являється уві сні. Вони мені щодня дзвонять, розповідають.

На рахунок Оксани Макар надійшло 1 млн 473 тис. грн. Тетяна Суровицька заморозила рахунок на 40 днів.

— З цих грошей жодної копійки на себе не потрачу. На них куплю Оксані шикарний пам'ятник із білого мармуру. Частину коштів віддам Олександрі Поповій.

Олександру Попову з Миколаєва побили в ту ніч, коли зґвалтували Оксану Макар. Дівчина лежить в миколаївській лікарні у тяжкому стані. 20 днів не приходить до тями.

Зараз ви читаєте новину «Оксана Макар сниться бабі у весільній сукні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі