Ексклюзиви
Четвер, 10 червня 2021 05:25

"Найважчими видалися останні тижні. Приймала знеболювальні"

Автор: GALYCHYNA.IF.UA
  Ольга Менюк працювала реєстратором в Івано-Франківській обласній лікарні. З чоловіком виховувала 2-річного сина
Ольга Менюк працювала реєстратором в Івано-Франківській обласній лікарні. З чоловіком виховувала 2-річного сина

В Івано-Франківську померла 22-річна Ольга МЕНЮК. Хворіла на рак кишечника.

— Оля походила з родини медиків — у лікарні працювали її мати й баба. Після школи здобула медичну освіту і з 18 років працювала в Івано-Франківській обласній лікарні. Була медичним реєстратором у відділенні нефрології, — розповідає керівниця пресслужби закладу Надія Шегда. — Два роки тому Оля народила дитину. Коли синові виповнився рік, почала хворіти. Спершу мова йшла про гінекологічну проблему, але ситуація виявилася складнішою. Медики знайшли новоутворення в товстому кишечнику.

За рік Ольга Менюк перенесла кілька операцій.

— Попри нестерпний біль, вона знаходила сили усміхатися. Була налаштована позитивно. Найбільшою мотивацією до одужання був син, — говорить Надія Шегда. — Найважчими в житті Олі видалися два останні тижні. Приймала знеболювальні.

Ольгу Менюк поховали в селі Стебники Лисецької територіальної громади на Івано-Франківщині. Крім сина, в неї залишилися мати й чоловік.

Зараз ви читаєте новину «"Найважчими видалися останні тижні. Приймала знеболювальні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі