Ексклюзиви
Вівторок, 17 вересня 2019 05:05

Мар'яна Хом'як померла від кору

Автор: FACEBOOK.COM/МАР'ЯНА ХОМ'ЯК
  Мар’яна Хом’як на початку літа перехворіла на кір. За кілька тижнів потрапила до лікарні з ускладненнями, спричиненими хворобою
Мар’яна Хом’як на початку літа перехворіла на кір. За кілька тижнів потрапила до лікарні з ускладненнями, спричиненими хворобою

У селі Почаєвичі Дрогобицького району на Львівщині поховали 33-річну Мар'яну ХОМ'ЯК. Померла від ускладнень після кору. Місяць була у реанімації.

— Мар'яна була хороша й різнобічно розвинена людина, — каже сусід Ігор Петришин, 36 років. — З нею було приємно радитися, спілкуватися, співпрацювати. Торік у листопаді мене обрали головою ОСББ. Пропонував Мар'яні бути моєю заступницею. Бачив у ній надійного, активного й розуміючого помічника.

Мар'яна Хом'як закінчила Тернопільський педагогічний університет. Останнім часом ніде не працювала. Була у відпустці по догляду за дитиною. Її синові Яромиру — 6 років.

На початку літа жінка перехворіла на кір. Через кілька тижнів потрапила до лікарні з ускладненнями, спричиненими хворобою.

— Востаннє бачився з Мар'яною у липні, — говорить Петришин. — Тоді у дворі нашого будинку проходила зустріч із кандидатом у депутати. Я з нею не говорив. Мала нормальний вигляд, як на людину, що перехворіла кором. Хоча видно було, що ослаблена.

Зараз ви читаєте новину «Мар'яна Хом'як померла від кору». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 392
Голосування Чи готуєте “тривожну валізку” у разі можливого нападу Росії на Україну?
  • Так, вже склали потрібні речі
  • Зберу, коли загроза буде більш очевидною
  • Ні, це нагнітання паніки
  • Мені до цього байдуже
Переглянути