Ексклюзиви
Середа, 29 серпня 2007 19:07

Двоє сестер вийшли заміж за рідних братів

Автор: фото: Юрій ЯКИМЕЦЬ
  Зліва направо: Руслан Лашта з Юлією Баран та Віктор Лашта з Ганною Баран у Львові біля скульптури Божої Матері на проспекті Свободи
Зліва направо: Руслан Лашта з Юлією Баран та Віктор Лашта з Ганною Баран у Львові біля скульптури Божої Матері на проспекті Свободи

Cестри Аня та Юля Барани повінчалися з рідними братами — Віктором та Русланом Лаштами. Обидві пари живуть на одній вулиці в центрі Львова. Аня з Віктором — у батьків дівчат, Юля з Русланом — у батьків хлопців.

— Шкода, сестри з чоловіком немає, — відчиняє двері трикімнатної квартири Аня Лашта, 18 років. — Ми з Юлею і Русланом по кілька разів на день бачимося. То вони до нас у гості приходять, то ми до них. Завтра вчотирьох їдемо на медовий місяць до Шацьку.

У вітальні сидить 21-річний Віктор.

— Ось мій коханий, — обнімає чоловіка Аня. Він бере дружину на коліна.

Молодята — студенти. Аня навчається у Львівському університеті ім. Франка на факультеті мистецтв. А Віктор закінчує Інститут сухопутних військ.

— Про власну квартиру ще не думали, — зізнається Лашта. — Аніна квартира велика, теща хороша.

Пара познайомилася чотири роки тому на дискотеці в Інституті сухопутних військ. Хлопець запросив дівчину на танець.

— Це було 15 лютого 2003-го. Відтоді 15 числа кожного місяця Вітя дарував мені троянди. Але лише впродовж року, — сміється Аня.

Каже, що брат Віктора Руслан освідчився її сестрі Юлі на Новий рік. 19-річна Юля — теж студентка, навчається на факультеті філософії Львівського університету. А 20-річний Руслан, як і брат, — студент військового інституту.

Весільні гроші розділили порівну

Мати дівчат Она приїхала до Львова з Литви, вона — поштарка. Батько Михайло працює ковалем на фірмі "Баркомсервіс".  Подружжя 12 років не мало дітей. Юля народилася, коли матері було 32 роки, а батькові — 39.

Хлопці з родини військових. Їхній батько Богдан — прапорщик у військовому інституті. А мати Марія працює різноробочою у військовій частині. Свати дружили задовго до того, як їхні діти вирішили побратися.

Вінчалися молодята в соборі Святого Юра. Перед престолом  пари стояли разом.

— Сукні ми купували в одному салоні. Зачіски робили в одного перукаря, — хвалиться Аня. — Плаття в нас були різні: в мене — низ пишний, багато зборок, у Юлі — "дзвіночком". А зачіски — однакові.

Весілля святкували в їдальні "Львівської політехніки". Запросили 120 гостей. Молодятам дарували гроші.

— Гості клали гроші на одну тарілку. Ми розділили їх порівну, — каже Аня. Вона й Віктор купили на них плазмовий телевізор і DVD. Юля з Русланом теж купили телевізор. Руслану та Юлі батьки подарували двоспальне ліжко, а Віктору та Ані — комод.

1986, 30 квітня — Віктор Лашта народився в м. Жовква Львівської області в родині військовослужбовців
1988, 27 вересня — Ганна Баран народилася у Львові в родині службовців
2004 — вступила до Львівського університету ім. Франка на факультет культури та мистецтв
2002 — Віктор вступив до Львівського інституту сухопутних військ
2003 — Аня і Віктор познайомилися
2005 — брат Віктора Руслан почав зустрічатися з сестрою Ані Юлею
2007, 4 серпня — Віктор і Аня, Руслан і Юля обвінчалися у Львові в соборі Святого Юра

Зараз ви читаєте новину «Двоє сестер вийшли заміж за рідних братів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода