вівторок, 07 серпня 2018 00:20

"Два місяці телефонувала серед ночі й зізнавалася в коханні"

Автор: СЕРГІЙ СТАРОСТЕНКО
  Співак Леонід Сандуленко 40 років живе у шлюбі з дизайнеркою Тамарою. Виховали сина й доньку
Співак Леонід Сандуленко 40 років живе у шлюбі з дизайнеркою Тамарою. Виховали сина й доньку

— Ще в молодості став популярним. Від шанувальниць відбою не було, — каже співак 61-річний Леонід САНДУЛЕНКО з Києва.

Він народився у ромській родині. Закінчив вокальний факультет Київської консерваторії. Під час навчання співав у ресторанах. Згодом став солістом ансамблю пісні й танцю Київського військового округу. 1973 року створив колектив "Гіля Ромен". Виступав у США, Канаді, Франції, Чехії та Німеччині.

– 1978 року після концерту в російському Свердловську мене обступили жінки, — розповідає чоловік. — Для автографів простягали блузки, майки, гаманці, сумочки і ватники, які тоді були в моді. Одна шанувальниця попросила поставити підпис на грудях. Написав: "От Леонида Сандуленка. Держать такие формы и дальше". Вона подякувала і сказала: "Больше мыться не буду".

На початку 1990-х одна фанатка закидала всі культурні установи листами — просила мій номер. Так і не отримала. За п'ять років прийшла на мій концерт у палаці "Україна". Після виступу чекала мене біля чорного входу. Виходив із дружиною. Та жінка простягнула папірець для автографа. Тамара дістала з сумочки мою візитівку. Попросила, щоб поставив на ній підпис. Після цього дала шанувальниці. Два місяці та жінка телефонувала серед ночі й зізнавалася в коханні. Розмовляла лише зі мною. Як відповідала дружина — кидала слухавку. Потім хтось із друзів порадив сказати, що звернувся в міліцію і вони поставили номер на прослуховування. Так і зробив. Дзвінки припинилися.

Леонід Сандуленко 40 років живе у шлюбі з дизай­неркою Тамарою. Виховали двох дітей: 33-річного сина Михайла й доньку Олександру, 38 років. Мають онучок Марію та Єву.

— Нас познайомила спільна знайома, — говорить співак. — Тамара взяла своєю непідступністю. Півтора місяця запрошував її на побачення. Щоразу дарував квіти, але вона взаємністю не відповідала. Якось гуляли в Голосіївському лісі. Заспівав для неї романс "Знакомый стук не потревожит". За кілька днів знову заговорив про свої почуття. Тамара сказала: "Закохалася не стільки в тебе, як у твій голос". Наступного дня познайомила мене з мамою. Тоді ж зробив коханій пропозицію.

Зараз ви читаєте новину «"Два місяці телефонувала серед ночі й зізнавалася в коханні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути