Ексклюзиви
Четвер, 24 березня 2011 14:13

"Якась учорашня негарна була, зелене плаття їй не йде"

 

У піцерії біля спортивної олімпійської бази у Львові за столиками сидять чоловіки-тренери жіночої збірної з вільної боротьби.

- Як ти зі своїми дівками справляєшся? - питає один. - Мої між собою сваряться, скандалять.

- А мої дружать. Ти не зрозумів, їм постійно новеньких підкидати треба. От Любка пару місяців тому до мене прийшла. Дівчата забули давні образи, згуртувалися і стали дружити проти неї.

- Але вона добре в колектив вписалася.

- Звичайно, бо я Тамарку привів, вони тепер проти неї дружать.

- Із моїми дівчатами-спортсменками неможливо мати ніякого особистого життя. Цього літа в Криму тренувалися. Познайомився із симпатичною дівчиною, провів увечері з танців додому. Зранку мої на зарядку біжать. Одна мені каже: "Якась учорашня негарна була, зелене плаття їй не йде. А от позавчорашня нічогенька. Ви б придивилися". Я аж зупинився. Хоч стріляй, не згадав би, у якому платті була, а вони ще позавчорашню пам'ятають.

- Знайомий дзвонить, каже, має двох сильних хлопців. Вони не дуже розторопні, вчаться, аби як, але добре натреновані. Домовляюся із завучем, що напишуть заяви і поїдуть зі мною на турнір. Дав їм зразки. Кажу, віднесете в той кабінет. Дзвоню ввечері завучу, питаю, чи підписав заяви. А він каже, що хлопці паперів не приносили. Дзвоню пацанам — написали і віднесли. Прошу ще раз наступного дня повторити. Дзвоню їм — написали і віднесли. Набираю його — нічого немає! Виявилося, вони, як у зразку було: від Козлова Івана Івановича, так  і переписали.

- Я того завуча знаю, теж фізкультурник, - сміється чоловік. - При зустрічі якось каже мені: "Якийсь Козлов Іван Іванович кожен день мені по дві заяви приносить, написані різними почерками. Я вже боюся, може, то мене СБУ провіряє".

- Знав, що дівчата погано в географії розбираються, але щоб настільки! Якось хотів привітати борчиню Ірину Мерлені після змагань у Софії. Кажу, ти в Болгарії гарно виступила. А вона мені: "Я не була в Болгарії, я в Софії виступала".

- Це ще нічого, я коли Вальку на виступи у Польщу возив, вона мене питає, куди їдемо. Кажу, за кордон. Вона радісно: "В Париж!" Кажу, ні, не в Париж, а в Польщу. За рік знову їдемо на турнір, в Угорщину. Валя вже знає, що за кордон, питає "Ми їдемо в Польщу?" Кажу, ні. Вона зраділа: "В Париж!" Ні, кажу, який Париж? Вона тоді розревілася: "Ви мне так все життя коло Парижа будете возити, а ні разу не покажете!"

- Пішов у супермаркет за продуктами. Дзвонять дівчата. Просять прокладок купити, я всі перерив, поки вибрав такі, як казали. Продавщиці в залі на мене косо поглядували.

- Я теж спершу соромився, коли тести на вагітність їм купував. Дістали вже: "Не піду на тренування, бо вагітна". Тепер купив упаковку, і тільки підходить відпрошуватися — я заставляю аналізи в баночці принести. Перевіряю. Одна полоска - в зал і віджиматися.

Зараз ви читаєте новину «"Якась учорашня негарна була, зелене плаття їй не йде"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4747
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода