Ексклюзиви
четвер, 20 січня 2011 13:06

Вони визнали, що наробили дурниць. А тепер - заднім числом - намагаються дискредитувати нас

17 січня біля Адміністрації президента зібралися близько 200 протестувальників. Вимагали припинити переслідування учасників "податкового майдану". За словами одного з його організаторів Олександра Данилюка, правоохоронці порушили близько 20 кримінальних справ проти активістів. Сотні допитують як свідків.

Володимир ДОРОШ, 36 років, представник координаційної ради підприємців:

- Віктор Федорович спілкувався з нами у наметі й сказав: "Я відсьогодні на вашому боці!" Коли вийшов, Азаров здивувався: "Странно, вы, оказывается, хотите платить налоги". Тобто і до президента, і до прем'єра надходила викривлена інформація. Але ж тоді вони почули нас, зрозуміли, що ми справедливо відстоюємо свої інтереси. Вони визнали, що наробили дурниць. А тепер - заднім числом - намагаються дискредитувати нас. Підприємців викликають на допити, змушують підписувати свідчення, що їх збирали за гроші. Закидають псування майна - не лише на столичному Майдані, а й у регіонах. У Чернівцях взагалі звинувачують у тому, що стерли асфальт! Навіщо влада це робить - не розумію. Після бою кулаками не махають.

Зараз ви читаєте новину «Вони визнали, що наробили дурниць. А тепер - заднім числом - намагаються дискредитувати нас». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути