Четвер, 29 квітня 2021 07:34

"Парламентська більшість показала: дотримується не державних, а кланових інтересів"

16 квітня Верховна Рада не підтримала звернення нардепа Романа Лозинського до президента Володимира Зеленського із запитом припинити українське громадянство новообраного нардепа Андрія Аксьонова. Рішення підтримали 204 депутати за необхідних 226 голосів. Аксьонов переміг у довиборах у Верховну Раду в окрузі №50 у Донецькій області 28 березня. Він був одним з організаторів так званого референдуму 2014 року про відокремлення від України. Нібито згодом отримав у Криму російське громадянство. Служба безпеки України заявила, що не має даних про це, паспорта РФ у нього не знайшли

  Віталій Портников, 53 роки, журналіст
Віталій Портников, 53 роки, журналіст

ПАРЛАМЕНТСЬКА БІЛЬШІСТЬ показала: ДОТРИМУЄТЬСЯ не державних, а КЛАНОВИХ ІНТЕРЕСІВ. Коли Аксьонова обрали народним депутатом, говорили про його зв'язок з олігархом Рінатом Ахметовим.

Факт наявності російського громадянства юридично не доведений. А його дії в період так званого референдуму 2014-го не підпали під статті Кримінального кодексу України. ХТОСЬ у цьому був ЗАЦІКАВЛЕНИЙ.

Ми говоримо про тих, кого обирають, а не про тих, хто обирає. Треба розкрити очі та зрозуміти настрої частини українського населення. Живемо у країні, мільйони громадян якої хотіли би бачити на кордоні російський триколор. І ці люди не приховують свого бажання. Для них, як і для Путіна, Україна – це незрозуміле тимчасове утворення. Доки вони голосують за проросійські та популістські сили, питання існування Української держави на політичній карті світу не є вирішеним.

У ПРОРОСІЙСЬКИХ СИЛ Є всі МОЖЛИВОСТІ прийти до влади, якщо на виборах голосуватимуть окуповані Крим і Донбас. Матимуть достатньо виборців, щоб УЗЯТИ РЕВАНШ. Тоді Україна розвернеться в бік Москви. Нашу визвольну війну оголосять виявом радикалізму. Людей, які брали участь в опорі Росії, юридично покарають.

Зараз ви читаєте новину «"Парламентська більшість показала: дотримується не державних, а кланових інтересів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути