Ексклюзиви
Вівторок, 09 жовтня 2007 17:56

Прочитані книжки можна обміняти за півтори гривні

Киянка Лариса Шваб, 33 роки, захоплюється детективами. Книжки не купує, а бере напрокат неподалік столичного метро Героїв Дніпра.

Перед виходом із підземки на розкладному фанерному столі їх виставляє 50-річний Петро.

— Тут у мене близько 500 книжок, — каже чоловік. — Багато залишив удома, бо всі за раз винести важко.— Книжки у хорошому стані. Якщо повернуть надірвану, склеюю — і знову на прилавок.

Нові книжки Петро продає. Закуповує оптом по 9 грн. За дві старих дає одну. Том на том можна поміняти з доплатою.

— Із мого прилавка вони розходяться по 11 гривень, — веде далі продавець. — Читані книжки скуповую по 3,5. Виставляю на гривню дорожче.

Старі книги Петро обмінює за 1,5–2,5 грн. Обідньої пори біля Петрової розкладки людно. За півгодини продав дві старих книжки. Дев"ять детективів узяли на обмін. За півгодини Петро вторгував 22,5 грн. Кількість клієнтів залежить від погоди. Їх мало у дощ та спеку. Аби бізнес був успішним, треба великий потік людей, вважає Петро. Тому й стоїть біля метро.

— Для мене дорого купувати по кілька книжок на місяць, — каже Лариса Шваб. — А до бібліотеки ходити немає коли, та й сучасні книжки там навряд чи будуть. Мене влаштовує обмінювати детективи.

Зараз ви читаєте новину «Прочитані книжки можна обміняти за півтори гривні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода