Вівторок, 05 квітня 2011 05:00

Пляшка пива буде дорожче 5 гривень

Пиво подорожчає на 12–15%, каже Ігор Тихонов, гендиректор донецької компанії "Міллер брендз Україна". Підприємство випускає напій "Сармат".

Пояснює тим, що виробники солоду підвищили ціни наполовину.

— Пивоварна промисловість країни за рік використовує 500 тисяч тонн зернових для виготовлення напою, — каже 40-річний Микола Верницький, директор компанії "Проагро". — Це на 200 тисяч тонн більше, ніж за радянських часів. Тепер ми імпортуємо не лише ячмінь, а й готовий солод. Свого зерна не вистачає, та й годиться воно не для всіх сортів пива. Ячменю вищого ґатунку не вирощуємо. Його постачають лише з-за кордону. До того ж зернові в Україні із 2010-го подорожчали на 70–80 відсотків.

У столичних супермаркетах пляшка світлого пива 0,5 л коштує 4,5–4,8 грн. Проте можна знайти дешевше, за акційними цінами. Приміром, "Львівське світле" за 2,99 грн або "Оболонь світле" за 3,25 грн. Із новою вартістю пляшка коштуватиме понад 5 грн.

Зараз ви читаєте новину «Пляшка пива буде дорожче 5 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода