34 тис. грн витратили торік на зафарбування сторонніх малюнків на фасадах львівських будинків. Комунальники кажуть, що замалювати один квадратний метр графіті коштує 50 грн.
— Боротися з цим непросто, адже такі "художники" зазвичай працюють уночі, — каже начальник міліції громадської безпеки міського управління МВС Володимир Лейник, 39 років. — Можливі випадки, коли один підприємець дає, припустімо, десять гривень неповнолітньому, і той за ці гроші з задоволенням обмалює магазин його конкурента.
На вул. Джохара Дудаєва невідомі періодично розписують усі будинки колишньою назвою вулиці — Лермонтова. А біля руїн синагоги "Золота Роза" постійно з"являються намальовані балончиком свастики і расистські заклики. Відмивання від написів пам"ятника Іванові Франку навпроти університету торік обійшлося у 81 тис. грн.
Керівник Галицької райадміністрації Львова Ірина Маруняк, 39 років, планує вести роз"яснювальну роботу серед неповнолітніх і продавців балончиків.
— Окрім того, в центральній частині міста хочемо встановити відеокамери. Це полегшить роботу і працівникам міліції, і райадміністрації, — каже вона.
Міська рада пропонує вуличним художникам розмальовувати певні ділянки в центрі Львова, зокрема занедбані подвір"я будинків на пл. Соборній і вул. Фредра.
Коментарі