четвер, 08 лютого 2007 18:38

Родина культуристів на їжу витрачає всі гроші

Автор: фото: Леонід ТІТ
  Віктор і Галина Мацикури на тренуванні в спортивному залі тернопільського комплексу ”Алігатор”
Віктор і Галина Мацикури на тренуванні в спортивному залі тернопільського комплексу ”Алігатор”

32-річні Віктор і Галина Мацикури заснували в Тернополі федерацію бодибілдингу та фітнесу. Наприкінці минулого року на чемпіонаті світу в Твері Галина завоювала "золото", а Віктор став четвертим.

Із фітнес-менджером і тренером Віктором зустрічаємося у спортивній залі готельно-розважального комплексу "Алігатор". Він у майці кольору хакі й зелених спортивних штанах. Дорогою до тренерської кімнати розповідає про першість світу з бодибілдингу в Росії, де змагалися понад 400 учасників із 35 країн.

— Для мене найкращий показник форми — дзеркало. Але загадувати наперед не варто. Бодибілдинг більше схожий на конкурс краси — оцінюють не те, скільки кілограмів ти підняв, а пропорції тіла.

У кімнаті тренерів Галина прибирає зі столу папери.

— Ми познайомилися на Дністрі, на практиці після третього курсу в педінституті. — У нашій групі одружилися три пари з п"яти.

Раніше Віктор займався біатлоном та боротьбою, а бодибілдингом захопився на початку 1990-х. Галина грала у волейбол. До атлетичної зали пішла 1999-го.

— Уперше вийшла на сцену два роки тому на чемпіонаті України в Сімферополі, — згадує. — Серед глядачів оголосили конкурс на кращий біцепс. Віктор за кулісами кричав хлопцям: "Дивіться, моя Галя на сцену полізла!". Хоч вийшли тільки чоловіки, але приз — спортивну сумку — вручили мені. Досі з нею ходжу.

Мацикур на цих змаганнях здобув "срібло". За кілька місяців на світовій першості у Вільнюсі Галина посіла четверте місце, а Віктор — восьме. У парі тернополяни завоювали "бронзу".

Віктор збиває у пластиковому шейкері білковий коктейль.

— Вип"єш склянку — і можна не їсти, скажімо, шматок курки. Але без м"яса не обійдешся, за день з"їдаю до кілограма, — каже він.

У денному раціоні родини — кілограм каші, півбуханки хліба, десяток яєць, салати, риба, два-три літри кисломолочних продуктів. На харчі витрачають майже всі гроші.

— Нам часто кажуть: "О, та ви жирно живете — м"ясо їсте часто". А мені варене куряче філе без солі швидко набридло, — розказує Галина. — Під час підготовки до світової першості найбільше хотілося морозива та пиріжків. За день до виступу робимо "вуглеводне завантаження" — їмо рисову запіканку з яйцями, сухофруктами і замінником цукру. Енергію підтримуємо чорним шоколадом. Я до Росії кілька десятків плиток везла, навмисне перемотала скотчем, щоб до часу не відкривати. Та митник примусив розрізати пачки — шукав наркотики. А після змагань замовили в ресторані картоплю фрі. Але в Росії її смажити не вміють — ледве доїли.

Зараз ви читаєте новину «Родина культуристів на їжу витрачає всі гроші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути