Четвер, 19 лютого 2009 18:53

Безробітні надають довідку про доходи за три місяці

Автор: фото прес-служби Львівської міськради
  Наталя Федорович радить безробітним, які хочуть отримати субсидії, зареєструватися у центрі зайнятості
Наталя Федорович радить безробітним, які хочуть отримати субсидії, зареєструватися у центрі зайнятості

Пільги в оплаті житлово-комунальних послуг може мати кожна сім"я, що віддає за комуналку понад 20% середньомісячного загального доходу. Для пенсіонерів — 15%. Також на субсидію мають право особи, які потрапили під скорочення на роботі через економічну кризу, — каже начальник Львівського міського управління соціального захисту Наталя Федорович.

Як оформити субсидію?

— Треба звернутися до райвідділу соціального захисту. Із собою мати декларацію про доходи за попередні шість місяців та майновий стан усіх, хто зареєстрований у помешканні, паспорти всіх членів родини, відомості про житлову площу та комунальні послуги. Ті, хто потрапив під скорочення, можуть подавати сукупний дохід своїх сімей не за шість місяців, а за три. Враховується розмір допомоги з безробіття від центру зайнятості.

На який термін надають субсидії?

— На шість місяців. Якщо ж подали довідку про дохід за три місяці, то й субсидія назначатиметься на три місяці.

Що робити людині, яка потребує субсидії, але за законом не підпадає під жодну з категорій?

— Слід звертатися до спеціальних комісій, які працюють у кожному районі міста. Траплялися випадки, коли субсидії призначали родинам, в яких, на перший погляд, немає жодних підстав. Наприклад, сім"я купила квартиру в кредит і тепер опинилася у скрутному становищі. До речі, окрім державних субсидій, у Львові є ще й муніципальні, які покриваються з місцевого бюджету. На такі мають право ветерани та інваліди УПА, політичні в"язні та їхні вдови, родини, що мають у складі більш як двох інвалідів, інваліди по зору І–ІІ групи, діти-сироти. Торік муніципальні субсидії отримали 595 заявників.

Зараз ви читаєте новину «Безробітні надають довідку про доходи за три місяці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 28
Голосування Хто нині найсильніший український футболіст?
  • 1) Олександр Зінченко
  • 2) Тарас Степаненко
  • 3) Андрій Ярмоленко
  • 4) Роман Яремчук
  • 5) Віктор Циганков
  • 6) Руслан Малиновський
  • 7) Марлос
Переглянути
Погода