Віталій Богдан, 40 років, начальник відділу в "Укртелекомі", Івано-Франківськ
— Було б не зле, якби у залі очікування нашого вокзалу стояв телевізор. Тоді час летів би швидше. Також бракує інформера з даними про рух потягів, кількість вільних місць, ціни на квитки. Такі є у Києві. Не кожна людина може прочитати розклад чи оголошення на стіні, мусить бігти у довідкове бюро. А так усе було б на одному місці.
Людмила Бєлова, 23 роки, оператор мобільного зв'язку, Львів
— Погано, що касирки не знають англійської мови. До мене часто приїжджають друзі з інших країн. Навіть не уявляю, як вони купували б квитки, якби не знали мене. А ще дратують постійні технічні перерви в касах. Стоїш в черзі 15 хвилин, скоро поїзд, а касирка йде геть у тебе перед носом. На телефонній довідці вокзалу жодної поваги до людей. Запитала, коли їде поїзд такий-то. Сказали час, він мені не підходить. Хочу спитатися за інший поїзд, а в слухавці вже гудки.
Слава Бацько, 24 роки, у декретній відпустці, Тернопіль
— Бракує дитячого майданчика. Як-не-як, батьки з малими дітьми часто подорожують. Впильнувати малечу важко. А так була би розвага для маленьких і спокій для дорослих.
Світлана Павлович, 21 рік, студентка Волинського національного університету
— На вокзалі в Луцьку немає ні нормального кафе, ні кімнати відпочинку. Навіть годинник на стіні і той відстає на 20 хвилин. Добре, якби провели хоча б косметичний ремонт, а то стіни лущаться.
Михайло Керецман, 72 роки, композитор, Ужгород
— Культури поведінки пасажирів. Кидають папірці будь-де, лушпиння прямо під ноги плюють. На нашому вокзалі завжди багато циган. Вони кучкуються тут, ховаються від холоду, жебрають. Прямо на кріслах сплять, голосно розмовляють, смітять. Це страшенно дратує. А взагалі, такого красивого в архітектурному плані та зручного вокзалу, як в Ужгороді, нема ніде, навіть в Австрії. Дуже добре все продумано — вихід до поїздів пролягає через прекрасні переходи, у залах відпочинку затишно, тепло, особливо зимою, площадка з таксі під боком.













Коментарі