Понеділок, 21 грудня 2015 14:51

В Росії відкрили перший "Сталінський центр"

В Росії відкрили перший "Сталінський центр"
Автор: www.dhm.de В місті Пенза місцеві комуністи відкрили центр, присвячений Йосипу Сталіну.

В місті Пенза місцеві комуністи відкрили центр, присвячений Йосипу Сталіну. Церемонія відбулась в день його народження, повідомляє "Інтерфакс".

"Це буде науково-історичний і культурний центр, де ми будемо вивчати досвід роботи Сталіна і ділитися ним з усією Росією. У центрі будуть проходити круглі столи, публічні дискусії, запрошуватимемо істориків, громадських діячів, а також відомих на федеральному рівні людей", розповів перший секретар обкому КПРФ Георгій Каменєв.

"Мета створення центру - популяризація та актуалізація тих практик, які застосовувалися в сталінські часи і які актуальні і зараз", пояснив Каменєв. Він назвав відкриття "історичною подією".

Раніше прес-секретар Пензенського обкому партії КПРФ Сергій Падалкін повідомляв, що центр працюватиме за кількома напрямками, серед яких науковий, культурно-просвітницький та агітаційний.

В центрі планують проводити наукові конференції, публічні дискусії, відкриті кінопокази, установу "Сталінської премії" для студентів-істориків.

Зараз ви читаєте новину «В Росії відкрили перший "Сталінський центр"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 138
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути