вівторок, 09 січня 2024 12:23

В Одеській ОДА розповіли про наслідки негоди

В Одеській ОДА розповіли про наслідки негоди
Олександр Харлов: "Об'єкти критичної інфраструктури не постраждали та працюють у штатному режимі". Фото зі сторінки Олександра Харлова у Facebook

Досвід ліквідації наслідків стихії, яка вирувала в Одеській області наприкінці листопада 2023 року, дозолив оперативним та комунальним службам більш ефективно реагувати на теперішні проблеми, пов'язані з різким зниженням температури, снігом та обледенінням.

Про це в ефірі "Суспільне. Новини" розповів заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Харлов.

За його словами, на даний момент регіональний штаб та комунальні служби працюють у цілодобовому режимі. Це дозволяє забезпечити проїзд дорогами області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Негода триватиме: прогнозують морози до -22℃

"Об'єкти критичної інфраструктури не постраждали та працюють у штатному режимі. На жаль, без електропостачання залишився 191 населений пункт. Поступово їхня кількість зменшується завдяки роботі аварійних бригад ДТЕК", - повідомив Олександр Олександрович Харлов.

Чиновник також додав, що в області розгорнули 415 пунктів незламності. Ще 397 зможуть відкрити, якщо буде потреба.

За прогнозами синоптиків, погіршення погоди не очікується.

8 січня погода в Україні суттєво погіршилася. На півночі Одещини негода набирає обертів і погіршує ситуацію на дорогах.

На Любашівському напрямку вже ускладнено рух транспорту. Після дощу почав падати сніг, на дорогах утворилася ожеледиця, повідомив 8 січня відділ комунікації поліції Одещини.

Правоохоронці забезпечують безпеку дорожнього руху і просять водіїв, які в дорозі, бути дуже уважними та обережними, неухильно дотримуватися ПДР.

Зараз ви читаєте новину «В Одеській ОДА розповіли про наслідки негоди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути