понеділок, 10 липня 2023 06:50

Спека повертається в Україну: синоптики оновили прогноз

Спека повертається в Україну: синоптики оновили прогноз
На Київщині 10 липня буде мінлива хмарність. Фото: pixabay.com

10 липня в деяких областях України дощитиме.

Водночас подекуди повітря прогріється до +30°С, повідомляє Укргідрометцентр.

Сьогодні вдень пануватиме мінлива хмарність. У Карпатах та східних областях крім крайнього заходу та півдня, місцями пройде невеликий короткочасний дощ. На решті території опади не передбачаються.

Температура повітря становитиме вдень +21...26°С. На півдні країни та Закарпатті місцями повітря прогріється до +30°С. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. У південно-східних областях місцями пориви сягатимуть 15-20 м/с.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потужна негода в столиці накоїла лиха – фото і відео

На Київщині 10 липня буде мінлива хмарність. Місцями пройде невеликий короткочасний дощ.

Температура повітря в Києві становитиме вдень +22...24°С. У Київській області стовпчики термометрів покажуть +21...26°С.

У небі над столицею можна було спостерігати цікаве й незвичне явище. На правому березі Києва перед заходом сонця та грозою на декілька хвилин з'явилася рідкісна райдуга.

"Райдужні хмари" складаються з водяних кристалів однакового розміру. Вони з'являються, коли Сонце займає певне положення на небі і водночас практично повністю ховається за щільними хмарами.

У результаті збереження оптичних властивостей сонячного світла на хмарах, вони забарвлюються в різні кольори. Триває цей феномен доки сонячне світло не зникає з небосхилу.

Зараз ви читаєте новину «Спека повертається в Україну: синоптики оновили прогноз». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути